Tarotläggare

TAROTLÄGGARE som är utbildade hos mig (Mithera Development)

Lär dig vägledning genom tarot.

Se gärna mitt blogginlägg som handlar om vägledning genom tarot här!

HÄLSINGLAND
Isabel Berggren 0702-528152, bella.berggren64@gmail.com (Alfta, Hälsingland)
Carola Kvist 0703-680782, carolakvist@hudiksvall.se (Hudiksvall)
Wioletta Grabowiec 0730-647139, wiolettagr74@icloud.com (Bergvik utanför Söderhamn)
Nilla Renmåne  0701-475610 (Söderhamn)
Monika Hämberg 0738-358760, monika.hamberg@hotmail.com (Strömsund)

GÄSTRIKLAND
Susanne Hofrén 0725-602524, susanne.hofren@gmail.com (Hedesunda/Gävle)

UPPLAND
Anne-Lie Källström 0705-231045, anne-liekallstrom@hotmail.com (Bergshamra)
Pernilla Sollenhag Nilsson sollenhagnilsson1@hotmail.se 0730-527740 (Väddö)

UPPLAND
Alicia Engebretzen alesta979@hotmail.com (Heby)Elisabeth Dec Carlborg elisabeth.carlborg@icloude.com (Knutby, Uppsala)
Ann-Sofie Wester sinnesrohealing@hotmail.com (Örbyhus)
Anneli K anneli.mediumhealer@gmail.com www.annelimediumhealer.se (Österbybruk)
Maria Karlsson 0723-102527, torkelsbo@hotmail.com (Björklinge)
Åsa Lindgren 0731-839363, asa.lindgren@tele2.se (Knivsta)
Katarina Eklund 0704-836160, eklundkatarina@hotmail.com (Örsundsbro)
Inger Tillström 0702-544612 ingertillstrom@telia.com (Örsundsbro)
Anna Rösth 0707-358472, anna.rosth@mail.com (Alunda)
Anna-Karin Jansson 0768-339447, anna-tallskog@hotmail.com (Österbybruk)

Tierp
Tina Bengtsson 0702-394794, tinoshino@hotmail.com (Tierp)
Hillevi Söder 0723-005629 Oasen för alla (Tierp)
May Pagard 0706-988664(Tierp)

Uppsala
Annika Johansson 0702-081957, annikaj@gmail.com www.ajharmonika.com
Charlotta Ahlén 0701-104246, charlottasandrum@gmail.com
Nina Pettersson 0702-555263, nina.b.pettersson@hotmail.com
Joakim Ekeberg 0704-582017, joakimekeberg@gmail.com
Katarina 0722-513011
Åsa Johansson 0730-446303, asa446303@gmail.com
Kerstin Axén 0708- 248592, tjerran@hotmail.com
Pernilla Billinger 0707-218411,  pernilla.billinger@gmail.com
Liliane Messo 0708-970881, liliane.messo@hotmail.com
Ulf Bohman 0705-420480, ulf@dinlivscoach.nu www.dinlivscoach.nu

Enköping
Jannica Pålman079-329 06 86, enaanglarum@gmail.com
Helene Lilja 0702-107092, helenelilja@hotmail.com (Litslena)

STOCKHOLM
Monica Molander monmolander@gmail.com (Nacka)
Susanne Norelius suslull@icloud.com (Tyresö)
Shire Raghe shirehof@gmail.com 0704-004241 (Stockholm stad)
Evelyn Serrano 0707-303108 (Ekerö)
Ulrika Duvemalm spiritmind.adm@gmail.com (Stockholm)
Karin Winblad 0735-462202, karinwinblad@hotmail.com (Huddinge, Stockholm)
Therese Hellund 0707-386067, 2therese2@gmail.com (Centrala Stockholm)
Jessica Lindgren jes112@hotmail.com www.hudvardhealing.se (Stockholm)
Sus Hagström 0702-448536, suskotte1@spray.se (Vallentuna, Stockholm)
Lena Westrin 0739-762663, mail@acceptans.se www.acceptans.se (Lidingö, Stockholm)
Lillis Söderström 0707-152501, lillissoder@hotmail.com (Rönninge, Stockholm)
Denice Cheyenne Olsson 0762-774501, deniceolee@gmail.com (Vällingby, Stockholm)
Johanna Charlotte Erikssson 0768-653508, johanna.charlotte@hotmail.com (Stockholm, Sala)
Linda Kinnby 0705-194422, linda@kinnby.se (Bålsta)
Gunvi Sund 0704-977132(Vårby, Stockholm)
Maria Wånefjärd 0709-105034, mailspidernet@gmail.com (Solna, Stockholm)
Yvonne Bjelkmark 0707-711430, yvonne.bjelkmark@hotmail.com (Nykvarn)
Ingrid Ek, 0730-775640 i.ek@hotmail.com, (Rosersberg,Stockholm)
Katja Iggbom 0704-400964, katjuska@swipnet.se (Bålsta)

VÄSTMANLAND
Ann-Charlotte Lindqvist maas66@hotmail.com (Norberg)
Anne Andersson 0768692637, rogeranne@spray.se (Västerås/Kolsva)

SÖDERMANLAND
Caroline Johansson 0722-034681, caroline1986@live.com (Strängnäs)
Lena Axelsson 0703-938475, lena_axelsson@live.se (Eskilstuna)

ÖSTERGÖTLAND
Tina Liljegren tina.liljegren@outlook.com 0793-390304 (Linköping)