Tarotläggare

TAROTLÄGGARE som är utbildade hos mig (Mithera Development)

Lär dig vägledning genom tarot.

Se gärna mitt blogginlägg som handlar om vägledning genom tarot här!

  • ENKÖPING
  • Jannica Pålman079-329 06 86, enaanglarum@gmail.com (Enköping)
  • Helene Lilja 0702-107092, helenelilja@hotmail.com (Litslena, Enköping)
  • ESKILSTUNA
  • Lena Axelsson 0703-938475, lena_axelsson@live.se (Eskilstuna)
  • GÄVLE
  • Susanne Hofrén 0725-602524, susanne.hofren@gmail.com (Hedesunda/Gävle)
  • LINKÖPING
  • Tina Liljegren tina.liljegren@outlook.com 0793-390304 (Linköping)
  • NORBERG
  • Ann-Charlotte Lindqvist maas66@hotmail.com Norberg
  • NORRLAND
  • Isabel Berggren 0702-528152, bella.berggren64@gmail.com (Alfta, Hälsingland)
  • Carola Kvist 0703-680782, carolakvist@hudiksvall.se (Hudiksvall)
  • Wioletta Grabowiec 0730-647139, wiolettagr74@icloud.com (Bergvik utanför Söderhamn)
  • Nilla Renmåne  0701-475610 (Söderhamn)
  • Monika Hämberg 0738-358760, monika.hamberg@hotmail.com (Strömsund)
  • NORRTÄLJE
  • Anne-Lie Källström 0705-231045, anne-liekallstrom@hotmail.com (Bergshamra)
  • Pernilla Sollenhag Nilsson sollenhagnilsson1@hotmail.se 0730-527740
  • UPPSALA
  • Alicia Engebretzen alesta979@hotmail.com (Heby)Elisabeth Dec Carlborg elisabeth.carlborg@icloude.com (Knutby, Uppsala)
  • Annika Johansson 0702-081957, annikaj@gmail.com www.ajharmonika.com (Uppsala)
  • Ann-Sofie Wester sinnesrohealing@hotmail.com (Örbyhus)
  • Charlotta Ahlén 0701-104246, charlottasandrum@gmail.com (Uppsala)
  • Nina Pettersson 0702-555263, nina.b.pettersson@hotmail.com (Uppsala)
  • Joakim Ekeberg 0704-582017, joakimekeberg@gmail.com (Uppsala)
  • Anneli K anneli.mediumhealer@gmail.com www.annelimediumhealer.se (Österbybruk)
  • Katarina 0722-513011 (Uppsala)
  • Maria Karlsson 0723-102527, torkelsbo@hotmail.com (Björklinge)
  • Åsa Lindgren 0731-839363, asa.lindgren@tele2.se (Knivsta)
  • Åsa Johansson 0730-446303, asa446303@gmail.com (Uppsala)
  • Katarina Eklund 0704-836160, eklundkatarina@hotmail.com (Örsundsbro)
  • Kerstin Axén 0708- 248592, tjerran@hotmail.com (Uppsala)
  • Inger Tillström 0702-544612 ingertillstrom@telia.com (Örsundsbro)
  • Pernilla Billinger 0707-218411,  pernilla.billinger@gmail.com (Uppsala)
  • Anna Rösth 0707-358472, anna.rosth@mail.com (Alunda)
  • Anna-Karin Jansson 0768-339447, anna-tallskog@hotmail.com (Österbybruk)
  • Ulf Bohman 0705-420480, ulf@dinlivscoach.nu www.dinlivscoach.nu (Uppsala)
  • Liliane Messo 0708-970881, liliane.messo@hotmail.com (Uppsala)
  • STOCKHOLM
  • Monica Molander monmolander@gmail.com (Nacka)
  • Susanne Norelius suslull@icloud.com (Tyresö)
  • Shire Raghe shirehof@gmail.com 0704-004241 (Stockholm stad)
  • Evelyn Serrano 0707-303108 (Ekerö)
  • Ulrika Duvemalm spiritmind.adm@gmail.com (Stockholm)
  • Karin Winblad 0735-462202, karinwinblad@hotmail.com (Huddinge, Stockholm)
  • Therese Hellund 0707-386067, 2therese2@gmail.com (Centrala Stockholm)
  • Jessica Lindgren jes112@hotmail.com www.hudvardhealing.se (Stockholm)
  • Sus Hagström 0702-448536, suskotte1@spray.se (Vallentuna, Stockholm)
  • Lena Westrin 0739-762663, mail@acceptans.se www.acceptans.se (Lidingö, Stockholm)
  • Lillis Söderström 0707-152501, lillissoder@hotmail.com (Rönninge, Stockholm)
  • Denice Cheyenne Olsson 0762-774501, deniceolee@gmail.com (Vällingby, Stockholm)
  • Johanna Charlotte Erikssson 0768-653508, johanna.charlotte@hotmail.com (Stockholm, Sala)
  • Linda Kinnby 0705-194422, linda@kinnby.se (Bålsta)
  • Gunvi Sund 0704-977132(Vårby, Stockholm)
  • Maria Wånefjärd 0709-105034, mailspidernet@gmail.com (Solna, Stockholm)
  • Yvonne Bjelkmark 0707-711430, yvonne.bjelkmark@hotmail.com (Nykvarn)
  • Ingrid Ek, 0730-775640 i.ek@hotmail.com, (Rosersberg,Stockholm)
  • Katja Iggbom 0704-400964, katjuska@swipnet.se (Bålsta)
  • STRÄNGNÄS
  • Caroline Johansson 0722-034681, caroline1986@live.com (Strängnäs)
  • TIERP
  • Tina Bengtsson 0702-394794, tinoshino@hotmail.com (Tierp)
  • Hillevi Söder 0723-005629 Oasen för alla (Tierp)
  • May Pagard 0706-988664(Tierp)
  • VÄSTERÅS
  • Anne Andersson 0768692637, rogeranne@spray.se (Västerås/Kolsva)